Servis Fix; otomobil ve hafif ticari araçları ile ilgili temel bakım hizmetlerinin mümkün olan en kısa sürede sunulduğu TÜV Rheinland sertifikalı yerel bir servistir.

Servis Fix; otomobil ve hafif ticari araçların bakım-onarım hizmetinin yanında motorsiklet satışı ve otomobil kiralama hizmetleri ile tüketici ihtiyaçlarına şeffaf, güvenilir, kaliteli ve kişiye özel yaklaşımlar sunar.

Servis Fix; modern ve konforlu hizmet binasıyla oto yıkama, seramik kaplama, koltuk temizliği gibi aracınızın estetik ihtiyaçlarını uzman ekipleriyle karşılamaktadır.

Neden Servis Fix?

  • "Aracımı tek başıma, gönül rahatlığıyla götürebileceğim bir ortam olması beni çok memnun etti. İşinin uzmanı ustalar sayesinde sorunum kısa sürede ve ekonomik olarak çözüldü. "

    PINAR B.
  • "Yetkili servis çok yüksek ücretler talep etti, diğer servisler de aracımı tanımıyor ve beni yeterince bilgilendirmiyordu. Servis Fix kaliteli ve şeffaf hizmetiyle sorunlarımı çözdü."

    HAKAN S.
  • "Başka bir sorun için gitmiştim ama lastiklerimin çok yıprandığını Servis Fix'te yapılan kontrollerde farkettim. Güvenlik her şeyden önemli"

    AHMET T.

Servis Fix

Servis Fix bir Efeser Otomotiv Markasıdır.

© Copyright 2018 Servis Fix bir Efeser Otomotiv Markasıdır